fbpx

משתתפים מספרים

"היי רותם.
כאב לילד מתמודד עשית לי מהפכה בתפיסת המחלה שלו.
ראיתי את הרצאת הזום המדהימה שלך לפני כשבוע בששי בבוקר ב"שכולו טוב".
בזכותך עברתי ממצב של תחושת סוף העולם ליכולת התבוננות מכילה ואפילו הומוריסטית.
בעיני הגישה שלך היא "גיים צ'יינג'ר" בכל נושא קבלת בן משפחה חולה פסיכיאטרי.
מבלי שאפילו היית מודעת לכך בגישתך את מייצרת מעבר מפאניקה מוחלטת לקבלה, נצחון, הכלה ואפילו הומור.
תמשיכי בשליחות שלך.
תודה נפלאה שכמותך."

"תודה על המתנה הענקית שלך לשתף ככה את חייך..
בכיתי 3 פעמים בהרצאה שלך.. הראשון היה על תמי הנערה בת ה 16 (גם בשיר בדד) שאומנם סיפרתי עליה לא פעם אך לעולם לא בכיתי עליה כי הייתה צריכה להיות חזקה (עשיתי את זה עם צחוק והייתי הליצן בגהה שהצחיקה את שאר הילדים( עם כוויות מסיגריות שאני עשיתי לעצמי.. לפעמים כל כך מבלבלת אחרים שהאחים פעם צחקו עלי שאני מנסה להתאבד עם מסטיק בפה ). אז תודה כי כשסיפרת את הסיפור שלך חזרתי לגהה ואיפשרתי לעצמי לבכות את הבכי ולהתאהב ולהפסיק לשפוט את הנערה שהייתי.. בכיתי גם כשאמא אחת שיתפה מה ההרצאה שלך עשה לה ואיך תשנה את התנהגותה לילד שלה.. את מדהימה רותם.. אני כל כך שמחה על מה שאת עושה.. הזדהתי ממש עם הכל.. את מדברת ואני שומעת חלקים מההרצאה שלי על איך הגדירו אותי כילדה ואיך זה השפיע עלי ואיך הדבר היחידי שהציל אותי היה אחרי שהגדתי את עצמי מחדש.."

"הייתי בהרצאה המדהימה של רותם המיוחדת שהצליחה להמחיש ולהעביר לנו את כל מה שהיא עברה שאני ממש הרגשתי שאני נמצאת איתה ומרגישה וסובלת איתה. השירים שרותם בחרה לשיר כל כך התאימו לסיפור וחיזקו והעצימו אותו. הסיפור ריגש עד דמעות. אני ממש ממליצה ללכת ולשמוע."

"אתמול הייתי בהרצאה של רותם פאר, ממליצה בחום. הרצאה מרתקת, סוחפת, מרגשת (אני בכיתי כל ההרצאה). ההרצאה מלווה במשחק, בשירה ובנגינה. בסוף יש מסר חזק שמניע לפעולה. ממליצה להירשם להרצאה הקרובה. רותם את אמיצה."

"ההרצאה הייתה מדהימה!!! את מוכשרת בטירוף גם במשחק וגם בשירה ושילבת באופן מופלא בין הרגש, הכאב וההומור השנון שלך. אין לי ספק שההרצאה תבשיל להצגת יחיד שתהיה מבוקשת בכל הארץ ואם רק תרצי בכך אז גם בחו"ל."

"רותם אהובה. העברת כל כך טוב ועם המון רגישות. מילותייך חדרו לנשמה שממש התחשק לי לקום ולחבק ולעטוף אותך בחום שהיה חסר לך וללטף את ראשך ולהגיד שהכל יהיה בסדר. את תצליחי בגדול."

"סיפרת את הסיפור של הרבה מאוד ילדים, נוער ומבוגרים שנדחקו לשוליים תוך שתיקה רועמת. אנשים שהחברה אוהבת לשכוח. את מוכשרת בטירוף."

"ממליצה בחום על ההרצאה המרתקת והעוצמתית הזאת! אני באופן אישי התרגשתי עד מאוד. למילים יש כוח וכל מילה שם בהרצאה נתנה לי כוח, משמעות, עוצמה וחוזק. מעריצה אותך."

"אתמול הייתי בהרצאה של רותן. היה מרגש עד דמעות ועוצמתי. שילוב של הרצאהה מתח, דרמה והמלצות למאותגרי נפש ומשפחותיהם. רותם משלבת שירים בקולה המדהים וראיתי את כולם מנגבים את הדמעה. מומלץ מאוד ללכת. מעריך מאוד את פועלך והאומץ להיחשף באותנטיות מדהימה. והמסר הכי חשוב להפסיק להתבייש."

"אתמול שמעתי את ההרצאה של רותם פאר "ילדה בבית משוגעים", על ילדותה וחוויותיה בבית המשוגעים. הרצאה מרתקת על סיפור קשה וכואב. ממליץ לכל אחד לשמוע את ההרצאה."

 

"היי רותם. ההרצאה הייתה מרגשת ומרשימה. היית מאוד בטוחה בעצמך וברורה. הסיפורים היו מעניינים ומרגשים. גם הצגת יפה איך הגעת למקום ואת השגרה שם. זה סיפר חלון למקום שרובנו לא מכירים."

 

"וואו. קשת רחבה של רגשות. כולם כל כך התפעלו ממך, מהסיפור, ממי שהפכת להיות. בפעם הראשונה בחיים שלי המשפחה שלי שוחחה איתי על הנושא. תודה רבה."

 

"יקרה, הדרך שבה הצגת את הסיפור גרמה לי לבנות ולחוות את הסיטואציות בדימיון תוך כדי ההרצאה, זה סימן שהצלחת לרתק אותי. גם ראיתי על המבטים של שאר האנשים שהם היו שקועים. אז באמת מגיע לך שאפו הצלחת לבנות הרצאה מעניינת ומרגשת ממש."

 

"הרצאה מרתקת ביותר ומרגשת כמובן. בעלי שהוא בן אדם מאוד סקפטי אמר שאת מדהימה ושזו הרצאה מעניינת ומעשירה. נהנתי מכל רגע וממליצה לאנשים להגיע להרצאה שלך. תודה אין כמוך. מיוחדת ומקצועית."

 

"היי יקרה. רציתי להודות לך על ההרצאה. שיתפת סיפור עמוק, אישי וכואב וזה לא מובן מאליו לפתוח סיפור כזה בשביל להציל וללמד אחרים. היה מרגש על דמעות! כמובן שאמליץ לעוד אנשים. תודה."

"היי רותם. הייתי בהרצאה שלך ביום ראשון. אני חייב לציין שבהתחלה חששתי שזה יעלה בי זכרונות לא פשוטים. אבל מהרגע שהתחלת לדבר הייתי מרותק, התרגשתי, צחקתי ואפילו ירדו לי כמה דמעות, אבל בעיקר הבנתי כמה המסר חשוב ושיש תקווה. תודה לך".

"היה ערב נפלא , מרגש ומרחיב את הדעת. ❣️ רותם את מדהימה. הזדהיתי עם הסיפור שלך ועם הדרך האותנטית והמצחיקה שבה העברת אותו , ללא תחושת קורבנות, עם הומור ופלפל. מזעזע לחשוב שמתייחסים לילדים מתבגרים באופן כזה. מזעזע מאוד. ריגשת ושרת נפלא שירים שנכנסים ישר ללב."

דילוג לתוכן